Hezké a pro mnohé  inspirativní odpoledne připravili naši žáci všech oborů školy se svými pedagogy a našimi spolupracujícími odbornými firmami MJC Zlín a Estetické centrum Vsetín pro širokou vsetínskou veřejnost.

Celá akce proběhla ve Vsetíně, v hotelu Magistr, ve středu 8. února 2017 od 17 hodin.

Program byl naplněn poradenstvím a praktickými ukázkami zaměřenými na oděv pro různé slavnostní příležitosti a plesovou sezónu včetně vhodné úpravy vlasů, rukou a dekorativního (denního nebo večerního) líčení, ale také na péči o pleť, ruce  a vlasy v zimním období.

Modelkami byli nejen žáci školy, ale také zaměstnankyně  školy různého věku a vybrané dámy z řad návštěvníků. Poradenství v jednotlivých oborech včetně praktických ukázek prováděli žáci pod vedením pedagogů a zástupců odborných firem.

Že se odpoledne všem líbilo a už teď se těší na další, potvrzuje skutečnost, že už při závěrečném loučení sami diváci přicházeli s nápady či požadavky, co by je zajímalo a s čím by chtěli poradit na dalším setkání.

Nevěříte? Podívejte se na fotografie a krátké video jak to zaznamenali naši žáci oboru fotograf.

Příští setkání „Milé dámy, zkuste to s námi“ se uskuteční ve druhé polovině měsíce dubna. Program bude zaměřen na barevnou typologii, volbu oděvu pro různé typy postav, péče o ruce
a nohy před létem, na módu plavek a spodního prádla a další příjemná překvapení……

Takže:    MILÉ  DÁMY,  ZKUSTE  TO  S NÁMI ….


Mgr. Eva Solnařová

ředitelka školy