Jaro nám na Zlínsku již klepe na dveře.

Nás to ale neodradilo a v neděli 5. března jsme vyrazili, stejně jako vloni, na týdenní lyžařský výcvik do Beskyd.

35 žáků prvních ročníků a 3 učitelé si sbalili lyže, hůlky, lyžáky, snowboardy, helmy, brýle…, prostě vše potřebné, a autobusem odjeli do Horského hotelu Kyčerka ve Velkých Karlovicích.

Kurz jsme zahájili návštěvou Vodního světa, kde jsme se vyřádili a pozitivně naladili na nadcházející náročný sportovní týden.

Od pondělí do pátku jsme pak brázdili sjezdovky lyžařského areálu Kyčerka a zdokonalovali své lyžařské a snowboarďácké dovednosti.

Všichni žáci (i učitelé????) byli již zkušenými jezdci, pouze jedna žákyně lyže obula poprvé. A světe, div se, již v pondělí odpoledne ji kotva vyvezla na vrchol svahu a ona s námi sjela celou modrou sjezdovku!

Nadaní žáci a skvělí učitelé, to jsme prostě MY!

Sílu a elán nám dodával nejen komfortní spánek, ale také vynikající jídlo, které nám připravovali v hotelu Kyčerka.

Večery jsme trávili společně, zažívali jsme legraci, hráli hry, rozebírali svůj „lyžařský styl“, brnkali na kytaru a zpívali… i na diskotéku došlo! Všichni jsme si to užívali.

Extra poděkování patří Míšovi, který kromě lyžování zvládl i funkci „animátora“ a bavil nás po večerech svými hrami a hudební produkcí, a dokonce si za tím účelem k lyžím přibalil i svou osobní, vlastnoručně vyrobenou, aparaturu.

Dalším osvědčeným a nadšeným parťákem byla skvělá kameramanka Evča, která nás celý týden „tajně“ pronásledovala. ???? a zachytila na svou GoPro kameru ty nejzajímavější momenty celého týdne.

Že nevěříte?

Tak se mrkněte na malou ukázku z našeho super týdne!