Lyžařský výcvik 2022 Kyčerka

Nejenom učení, ale i sport je součástí života žáků na naší škole.  Letos byl zájem o lyžařský výcvik mezi žáky 1. a 2. ročníků tak velký, že jsme se rozhodli uspořádat celkem dva samostatné turnusy.                                                            

Na druhý turnus v termínu 13.3. – 18.3.2022 jsme zavítali do nedalekých, ale krásných Velkých Karlovic, do horského hotelu Kyčerka, kde o nás bylo skvěle postaráno. Své domovy jsme opustili tentokrát již v neděli odpoledne a celý kurz jsme zahájili odpolední návštěvou Vodního Světa Velké Karlovice.  Své lyžařské a snowboardingové dovednosti jsme po celý týden procvičovali v nedalekém Ski areálu Kyčerka, který se nachází cca 1,5 km od hotelu, kam nás denně vozil místní Ski bus. V týmu jsme tentokrát měli 23 lyžařů a lyžařek a 9 snowboardistek. Počasí bylo opět super. Jen středa byla deštivá, a tak jsme se šli dopoledne opět vyřádit do Vodního Světa a odpoledne, když vyšlo sluníčko, jsme si udělali pěší procházku Velkými Karlovicemi. Celý pobyt jsme si náležitě užili a odjížděli jsme domů plni zážitků a nových zkušeností.

Za zdárný průběh obou kurzů patří VELKÉ DÍKY především paní učitelce Blažkové a panu učiteli Kamenáři, kteří to vše pro naše žáky a celý lyžařský tým vymysleli a zorganizovali.